Spintoppr Platform 3.4.0
Naast enkele belangrijke probleemoplossingen brengt versie 3.4.0 van het Spintoppr platform ook weer een aantal nieuwe functies naar de clubs. Zo kan een teamopstelling nu ook een teamkapitein krijgen en kunnen leden ook voorlopige opstellingen in hun persoonlijk wedstrijdoverzicht zien, indien de club dit toelaat. Ook zijn er nieuwe mogelijkheden in de beschikbaarheidsmodule.
"Indien nodig" beschikbaarheden
Tot nu toe hadden leden 2 mogelijkheden om hun beschikbaarheid voor een datum door te geven: "Beschikbaar" en "Niet beschikbaar". Vanaf deze versie komt daar een mogelijkheid bij: "Indien nodig". De bedoeling hiervan is om interclubleiders een backup optie te geven indien ze een ploeg niet gevuld krijgen.

De "Indien nodig" optie moet expliciet ingeschakeld worden in de clubinstellingen. Op dat moment kunnen leden de nieuwe optie aanvinken. Indien gewenst kunnen ze ook een extra boodschap aan deze status toevoegen. Ook in de app kan deze nieuwe status geselecteerd worden, maar hiervoor moeten leden wel versie 1.1.0 geïnstalleerd hebben.
De "Indien nodig" status wordt bij opstellingen met een turquoise icoon getoond, om het verschil met "Beschikbaar" (groen) duidelijk te maken. In de app en op mobiele schermen wordt deze optie weergegeven als "?!".
Teamkapitein
Het was bij het beheer van basisploegen al mogelijk om een teamkapitein aan een ploeg toe te kennen. Dit is vanaf nu ook mogelijk bij opgestelde ploegen.

- De teamkapitein krijgt een kroontje achter zijn/haar naam.
- Er kan maar één teamkapitein per ploeg zijn.
- De teamkapitein is ook zichtbaar in de app (versie 1.1.0) en in de mail die spelers krijgen als ze opgesteld zijn.
- Bij het importeren van basisploegen in een speelweek worden de teamkapiteins ook mee overgenomen. Deze kunnen achteraf natuurlijk ook gewijzigd worden.
Voorlopige opstellingen
Het was voor clubs die dat wensten al mogelijk om voorlopige (niet doorgestuurde) opstellingen aan leden te tonen in de navigatie onder Competitie > Opstellingen. Wanneer deze optie ingeschakeld is, zullen leden zulke wedstrijden nu ook kunnen zien in hun persoonlijke wedstrijdlijst onder Profiel > Mijn wedstrijden alsook in de app (versie 1.1.0).

Voorlopige opstellingen zijn van finale opstellingen te onderscheiden via een duidelijke badge.
Kleinere wijzigingen en correcties
- Beschikbaarheden die niet meer gewijzigd kunnen worden omdat ze voorbij de wijzigingsdeadline liggen, worden nu niet meer in rekening genomen in herinneringsmails.
- Manueel toegevoegde beschikbaarheidsdata zijn terug te selecteren door leden. Door een fout in een vorige versie bleven deze verborgen.
- Recreatieve spelers die geen deel uitmaken van een sterktelijst zijn nu ook zichtbaar in de publieke ledenlijst.
- Visueel probleem met het tonen van de sponsors op Safari is opgelost.
- Visueel probleem tijdens het aanpassen van lijsten in tekstuele inhoud is opgelost.
Veel plezier met de nieuwe versie!
Terug naar overzicht